ŞeKeR sInIf
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ŞeKeR sInIf

ŞeKeR sInIfA hOşGeLdİnİz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Şikayetler

+2
cemre
SüHeYlA_hEpSi_ErEn
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
ayca_koklu

ayca_koklu

Şikayetler - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler - Sayfa 2 EmptyC.tesi 11 Ekim 2008, 14:24

süheyla sen kendini ne sanıyosun yok 100 alan öğrenciler biziz yok şu yok bu bi kere ben dersanede çok iyiyim sosyal ve türkçe sınavlarında birinci oluyorum ve türkçe öğretmeni beni tebrik etti hem bikere biz 5.sınıfta düşük alıyoduk ama artık 6.sınıfız sınav notlarımızda çok iyi olucak hem sınıfların ayrılmasıda iyi oldu sizinle bi sene daha uğraşamicaktım hem bikere biz sınıfımızdan çokkkkkk memnunuz iyiki sizinle aynı sınıfta değiliz bizede rezzanla merve ele başı ayçayla cerende kuyruk diyosunuz ama siz önce kendinize bakın sen ve begüm ele başı gamzeyle aysimada kuyruk renginide elinizde oynatıyosunuz renginde size kanıyo hem siz rengini sevseydiniz kura çekiliyoken renginide grubunuza alırdınız ama rengin hala size kanıyo asıl biz size acıyoruzzzzz
ayca_koklu

ayca_koklu

MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler - Sayfa 2 EmptyC.tesi 11 Ekim 2008, 14:31

Ayçanın sitesinden yazıyom ben merve süheyle begüm aysima bu laflarım size siz kendinizi bi halt zannetmiyin siz okulun en popüler kızları değil en gıcık kızlarısınız kendizi bşey sanıp havalara girmeyin ve şunuda bilinki bizim sizden daha fazla arkadaşımız vardır sizin gıcık kişilerle sadece3 aysima gamze ve rengin arkadaşlık yapabilir ve asıl sizbize acımayın kendinize acıyın No
ayca_koklu

ayca_koklu

MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler - Sayfa 2 EmptyC.tesi 11 Ekim 2008, 14:35

süheyla hani sen merve ve ayçadan hala cvp gelmedi diyodunya işte sana cvpp
ayca_koklu

ayca_koklu

MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler - Sayfa 2 EmptyC.tesi 11 Ekim 2008, 14:38

merveninde dediği gibi siz okulun en popüler kızı değil en gıcık kişilerisiniz süheyla sen bi zmnlar benim en iyi arkadaşımdın ama artık değilsin artık en nefret ettiğim kişisin
ayca_koklu

ayca_koklu

MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler - Sayfa 2 EmptyC.tesi 11 Ekim 2008, 14:40

ben yine ayçanın sitesinden yazıyom yani merve süheyle ve begüm sınavlarda birinci ikinci oluyosunuz diye havalara girmeyin görün bakalım kim daha çalışkanmış Twisted Evil
ayca_koklu

ayca_koklu

MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler - Sayfa 2 EmptyC.tesi 11 Ekim 2008, 14:42

siz bizim en iyi arkadaşımz olmadığınız için ayça ve ben grup hepsiden ayrılıyoruz en iyi arkadaşlarımızla kurduk grup hepsiyi ben ayça rezzan ve ceren bunuda bilin Razz
ayca_koklu

ayca_koklu

MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler - Sayfa 2 EmptyC.tesi 11 Ekim 2008, 14:44

bizim size her zaman lafımız vardır bunuda bilin kusura
ayca_koklu

ayca_koklu

MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler - Sayfa 2 EmptyC.tesi 11 Ekim 2008, 14:45

merve kullanıcı adını ve şifresini unuttuğu için benim nickimden yazıyo
ayca_koklu

ayca_koklu

MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler - Sayfa 2 EmptyC.tesi 11 Ekim 2008, 14:47

evt merve ve ben grup hepsiden ayrılıyoruz biz yeni bi hepsi grubu kurduk
rezzan:cemre
ben(ayça):eren
merve:gülçin
ceren:yasemin
ayca_koklu

ayca_koklu

MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler - Sayfa 2 EmptyC.tesi 11 Ekim 2008, 14:52

süheyla begüm aysima ve gamze size söylüyorum siz kendinizi bişey sanmayın sizden çöpçü bile olmaz
öküzlerrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ayca_koklu

ayca_koklu

MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler - Sayfa 2 EmptyC.tesi 11 Ekim 2008, 16:12

size söylencek laflar yaza yaza bitmez ztn 5.sınıfta gamze ve aysima geldiğinden beri size bişeyler oldu
begüm&cemre

begüm&cemre

MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler - Sayfa 2 EmptyC.tesi 11 Ekim 2008, 17:18

görelim bklm kim daha çalışkanmış siz müdürün size dediklerini duyunca hala bu yazdıklarınızı yazabilecek misiniz çok merak ediyorum çakma öğrenciler.. dershanede çok iiyiz diyosunuz o yüzden a'da değil de c'de oluyosunuz hem beni de türkçe öğrt. ısnıf 1. yaptı sosyaldede . olduk tam puan aldık hem hasan öğretmen de bize çok gveniyo size ise 0 güven yanii anlayın artık
begüm&cemre

begüm&cemre

MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler - Sayfa 2 EmptyC.tesi 11 Ekim 2008, 19:02

bu siteden atılıcaksın artık...
_gamze_

_gamze_

MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler - Sayfa 2 EmptyC.tesi 11 Ekim 2008, 19:04

BIKTIRDINIZ ARTIK YHAA NEDİR BU ALIP VEREMEDİĞİNİZ HAA NEEEE AYRICA DA ADAPLI KONUŞUN ÇOK AYIP KELİMELERDE ANCAK SİZDEN BEKLENİRDİ BİZİDE TEK TEK ELEŞTİRMEYİN SÜHEYLAYI ELEŞTİRİYOSANIZ BİZDE ONUN ARKASINDAYIZ AYSİMAYI ELEŞTİRİYOSANIZ YİNE BEGÜM DEDE AYNI BENDEDE VE RENGİNDEDE AYNI ESKİ KONULARDAN SİZENE BİZİ ELEŞTİRMEYİN DİYOSUNUZ SİZ NE YAPIYOSUNUZ SORUYORUM KESİN ARTIK SİZİ DİNLİCEK HALİMİZ YOK BU HİÇBİR ZAMAN DEĞİŞMİCEK BİZ BİRBİRİMİZİ SATÖMAYIZ YANLIZDA BIRAKMAYIZ AYRICA AYÇA BİZE OKULLANDIĞIN KELİME ÇOK AYIP BİZE4 ÖLE BİŞİ DEMYE HAKKKIN YOK BUNU BİDAHA KULLANMA SAKIN BUNU DDA ANLAYIN
SüHeYlA_hEpSi_ErEn
Admin
SüHeYlA_hEpSi_ErEn

MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler - Sayfa 2 EmptyC.tesi 11 Ekim 2008, 23:59

sizi kırmayıyım deyip seviyeli yorum yaptım ama yeter artık siz hala bunları düşünün ayrıca ztn herzaman bi açıkgözlülük vardı sizde ayça sen yasemin sırf saçını kestirdi diye ben gülçini ereni fln seviyorum demeye başlamıştın bence sizin dostluğunuzda başarınızda hepsinizde herşeyiniz çakma! ve artık üzgünüm sizin seviyenize inemicez siz hasan öğretmenin öğrencisi olmayı haketmiyosunuz!

annem bile tesadüfen okumuş ayça bu kadar terbiyesizmiydi diyo ne kadar nankör bi kızmış diyo annemin hiç bu kadar sinirlendiğini görmedim. forumda ne konuşulduysa hepsini kopyaladı bir kez daha terbiyesizce konuşsunlar okul yönetimine bildirip (öküz) kelimesinin hesabını disiplinde versinler diyo. siz gerçekten hasan öğretmenin öğrencisi olmayı haketmiyosunuz!
https://sekersinif.yetkin-forum.com
SüHeYlA_hEpSi_ErEn
Admin
SüHeYlA_hEpSi_ErEn

MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler - Sayfa 2 EmptyPaz 12 Ekim 2008, 00:09

ayca_koklu demiş ki:
merveninde dediği gibi siz okulun en popüler kızı değil en gıcık kişilerisiniz süheyla sen bi zmnlar benim en iyi arkadaşımdın ama artık değilsin artık en nefret ettiğim kişisin

ayy ben sana bayılıyorum. ayrıca o 100 alıyoruz lafını ben demedim iyi oku ama söyleyeninde arkasındayım iyi demiş... dersanede kimin başarılı olduğu belli oluyo... sınava göre biz a dayız siz c de. sizinle yazıştığımız zamanları boşa harcıyoruz.hadi işinize... ayrıca sen çok nankörsün ayça bunuda bil... ve siz hepsiyi yenimi deiştiriyonuz kızımm bizim sizinle işimiz aylar önce bittiii... bizde tebrübeli sizde acemi kişiler var...hala cevap yazmaya yüzünüz varsa siz gururunuzu yerler altına sermiş birer kişiliksiniz ve artık szinle muhatap olmak istemiyoruz gidin işinize. ve ben hala cevap yok deyincemi aklınıza geliyo tartışılır bi konu...
https://sekersinif.yetkin-forum.com
_gamze_

_gamze_

MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler - Sayfa 2 EmptyPaz 12 Ekim 2008, 14:15

BİZİM SEÇCEĞİMİZ MESLEKLER SİZİ İLGİLENDİRMEZ ÇOK SAYGISIZ OLDUĞUNUZ ŞURDAN BELLİ SİZDEN ÇÖPÇÜ BİLE OLMAZ DEMİŞSİNİZ YAZIK SİZE SİZİN PİSLİKLERİNİ ONLAR TEMİZLİYO AYÇA NİCE İNSANLAR VAR ÜZTÜNDE ELBİSE YOK NİCE ELBİSELER VAR İÇİNDE İNSAN YOK BİZ KENDMİZE GÜVENİYORUZ SUSUN ARTIK
cemre

cemre

MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler - Sayfa 2 EmptyPaz 12 Ekim 2008, 15:13

kızlar ne yapıyoruz biz ya kendimize gelelim bi kızgınlık yüzünden herşey bitiyodu kendimize gelelim nasıl olsa birbirimiz hakkında ne düşündüklerimizi biliyoruz artık kavga bitti herşey geriye dönsün lütfen biz eski doslar olarak kalmayalım kendimize gelelim lütfen ben kimseye küs degilim bana küsersenizde küsün ama ben degilim
cemre

cemre

MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler - Sayfa 2 EmptyPtsi 13 Ekim 2008, 19:39

şükür kendimize geldik

Şikayetler
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2