ŞeKeR sInIf
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ŞeKeR sInIf

ŞeKeR sInIfA hOşGeLdİnİz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Şikayetler

+2
cemre
SüHeYlA_hEpSi_ErEn
6 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
SüHeYlA_hEpSi_ErEn
Admin
SüHeYlA_hEpSi_ErEn

Şikayetler Empty
MesajKonu: Şikayetler   Şikayetler EmptyPtsi 30 Nis. 2007, 14:08

Buraya site ve sınıfla ilgili şikayetlerinizi yazabilirsiniz örneğin:sınıfta sıralar hep bozuluyor gibi
https://sekersinif.yetkin-forum.com
cemre

cemre

Şikayetler Empty
MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler EmptyPtsi 06 Ekim 2008, 14:54

Twisted Evil siz bizi bu siteden atamassınız eğer atarsanız bizde kütüphaneyi açmayız Shocked What a Face
cemre

cemre

Şikayetler Empty
MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler EmptyPtsi 06 Ekim 2008, 14:59

[b] Mad Mad Mad neden bizi atıyosun ayrılsakta beraberdik hani
cemre

cemre

Şikayetler Empty
MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler EmptyPtsi 06 Ekim 2008, 15:02

ayrıca neden kütüphaneyi açmadık diye bana böyle davranamassın diyosun senin ne özelliğin var Mad Mad Mad scratch scratch study
ayca_koklu

ayca_koklu

Şikayetler Empty
MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler EmptyPtsi 06 Ekim 2008, 15:07

evt rezzan sana katılıyorum
süheyla sanada yazıklar olsunn hem bikere bu site 6\cninse hasan öğretmenin resmini koymaa Evil or Very Mad
_gamze_

_gamze_

Şikayetler Empty
MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler EmptySalı 07 Ekim 2008, 18:12

hasan öğretmen sadece sizin değil hepimizin öğretmeni istediğini istediği yere koyar ayrıca ben de kimsenin kölesi değilim.... duyurulur Twisted Evil Evil or Very Mad
SüHeYlA_hEpSi_ErEn
Admin
SüHeYlA_hEpSi_ErEn

Şikayetler Empty
MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler EmptySalı 07 Ekim 2008, 18:34

bi kere ben o gün merveyle rezzana sinirlenip koydum o resmi nedenini kendileri daha ii bilir. ayrıca ben bu siteye format attım resimlerin nereye gittiğinide bilmiyorum ve siz bayanlar uzun süredir sitemize giriş yapmadığınız için eski formatta kalmış olan bir siteye dahil olmuşsunuz. biz kaç kez birlikte olmayı istedik fakat duyduğumuz cvp BİZ MUTLUYUZ oldu siz eğer bana bu konuda haksızlık yapıyosanız benim sayacağım şeyler bitmez ve sen ayça merve ve rezzanla arkadaşlık ettiğinden beri üçünüzde birbirinizi dolduruşa getirerek bizlere karşı düşmanlık beslediniz bizim sorunumuz değil ayrıca sizin bize yaptıklarınız bizim size şu söylediklerimiz karşısında az bile kalır. sürekli bizi üzmek ağlatmak ve butür planlar kurmayı başardınız bravo muradınıza erdinizmi. cerenide yanınıza katarak süper bi grup oluşturdunuz. özellikle seni ayça asla hayatım boyunca bu olaylar yüzünden unutmicam bi zamanlar bana arkideşimm ana sınıf arkadaşımm diyen biri vardı sonra aslında onun bana gıcık olduğunu öğrendim diye bahsederim bundan sonra. merve senide asla unutmicam merak etme sizi ayıramam diye cümleler sarfedip bizi satan o gün begümler gelmediği için bunu fırsat bilip bana yüklenen birbirlerinizin ewlerine gidip bana grup hepsiyi ayrı çağırcam diye tümceler söyleyen biri olarak hatırlarım hiç merak etme. sen rezzan seni diğerlerinden hiç hiç unutmicam sürekli bu hepsi kurulduğundan beri bi begümü bi beni çıkartmaya çalışıp aslında iyiymiş gibi görünüp düşmanımızmışsın gibi davranan biri olarak. ve ceren senide unutmam merak etme ben seni çok tanımıyorum yorum yapamam ama sende rezzanlarla takıla takıla bu hallere düşmüşsün size tek bi sözüm var size artık acıyorum. her zaman haklı siz olmazsınız kızlar.ben hatamı kabul ettim merve ve rezzana sinirlendiğim için böyle bi resim hazırladım dedim. ama siz asla ve asla hayata gülemezsiniz. hem hatanızı kabul etmeyip hemde üste çıkmaya çalışıyosunuz. bi kerede kabul edin ya bi kere!
şimdi cvp vermeye hala yüzünüz varsa buyrun hodri meydan! ztn sürekli sınıfta okulda her yerde her hangi bir konuda hep bana yüklendiniz . nedenini bi düşünün bakalım çünkü ben sizin gözünzde biraz kızıp sonra barışır kızlar cinsindenim. ama sonunda patladım işte. siz kendinizi okulun en popüler kızları sanmaya dewam edin herkes sizi çok sewiyo zannedin ve herkesi sürekli doldurun kızlar. benim sorunum değil size sadece üzülüyorum ilerde çok pişman olucaksınız ve eğer bu sitenin yönetiminden birazcık anlasaydınız birazcık benim yıllardır ne kadar dolu olduğumu anlasaydınız beni daha ii anlar ve hak verirdiniz. sanki ben sizin bnm hakkımda sölediklerinizi duymuyo görmüyorum.kapının önünde durup biriyle konuştuğum zaman. hadi bişeyler diyelim eee ne dicez diyip düşününp düşünüp gelip sölediğinizidde biliyorum. ve sandığınız kadar çok kişi sizi sewmiyo ve sırf bu yüzden sewmiyo. bence bu huyunuzu ortadan kaldırırsanız iyi bi insan olabilrsiniz kızlar. ama siz yaşınıza göre olgunmusunuz hiç bilemiyorum bi gün öyle bi gün böyle anlamak çok zor! artık benimle uğraşmayı bırakın. sizin gibi arkadaşlar düşünemiyorum... bence artık kendinize gelin!

ben sizin sandığıınız gibi biri değilim tabiki bu sınıf öğretmenimizin ve 5a öğrencilerinin ama sizin gibiler olduu sürece herkes bi anlık siniriyle mahvedebilir! şimdi kime gidiyosanız gidin herkese olayları yanlış aanlatın ama asla kimsye burdaki gibi doğru anlatamicaksınız eminim! yeter artık biraz kendiniz olun kendinize gelin belki o zmn sizi sevende çok olur sizin başarınızda tavana çıkar 3.4. olmaz yerine 1.2 olursunuz bunu bi deneyin bence ve artık bizimle boş yere uğraşmayın!
SüHeYlA_hEpSi_ErEn
Admin
SüHeYlA_hEpSi_ErEn

Şikayetler Empty
MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler EmptySalı 07 Ekim 2008, 18:52

biz ztn ayrılsakta beraberiz ama sizler bunu bozmasanızz.....
ve ayrıca benim fazlaca bi özelliğim yok sizi bilemem belki siz kedndinizde olsun istediğiniz için başkalrında arıyosunuzdur. yeter artık ya bi rahat bırakın sürekli yakamızda laf yetiştiriyosunuz çokmu düşüdünüz bunları söylemek için...!!!
cemre

cemre

Şikayetler Empty
MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler EmptyÇarş. 08 Ekim 2008, 15:10

süheyla sen bana ne demek istiyon ceren benle takılır takılmaz sana kalmış bişey degil ve her şeye burnunu sokma kendini bişey de sanma benim hakkımda bişey yazamassın sana bu haakı kim veriyo hem sanki biz sana çok acıyoruz kendini bişey sanıp ortalarda geziyosun bu yazan tek çe ben mi sanıyosun degil şimdi sen benim üzereime atarsın diye söyledim yoksa ben seni hiç bir yerime takmıyorum bunu kafana sok ve benim hakkımda bişey yazma bu hakkı sana kim veriyo kim kim kim ayrıca sanane alırız cereni sen mi alcaktın alsaydın sana iki çift sözüm var bi daha benim hakkımda bişey yazma ve cerene benimle ilgili kendi kafandan uydurup bi şeyler söyleme anladın mı bir daha yazma sakın sakın
ceren987

Şikayetler Empty
MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler EmptyÇarş. 08 Ekim 2008, 15:27

süheyla ben rezzan ve senle arkadaş olmak istedim ama siz beni aldırmadınız ve dışladınız bu yüzden rezzanlaratakıldım bu benim seçimimayrıca kendini benim yerime koy ve benim düşünebileceklerimi düşün
ceren987

Şikayetler Empty
MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler EmptyÇarş. 08 Ekim 2008, 15:32

sühela sınıfların ayrılacağı zaman demiştin sınıflar ayrılsada tenefüslerde beraberiz zaten derslerde değil tenefüslerde konuşuyoruz diye diyen sendin ama neden şimdi siteyi ayırıyosun ayrıca sitede ne varsa sizde bizim gönderdiklerimiz bicde kalsın istersenama bu yaptığına aldatma denir ben rezzanlara benzemedim herkes kendi goğrıltusunda yürür başkaları bana karışamaz ben beni seven arkadaşlarımla mutluum senin hayatın yalan zaten
cemre

cemre

Şikayetler Empty
MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler EmptyÇarş. 08 Ekim 2008, 15:40

kendini ne sanıyon okulun en popiler kızımı bi daha benim hakkımda sakın sakın hiç bişey yazma
ceren987

Şikayetler Empty
MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler EmptyÇarş. 08 Ekim 2008, 15:43

biz kendimizi okulunen popüler kızları sansaydık şimdiye kadar ayrıldığımız arkadaşlarımızı siteden ayrırdık............................
cemre

cemre

Şikayetler Empty
MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler EmptyÇarş. 08 Ekim 2008, 15:43

aslında kavgalı falan degildik sadece bizi müdüre şikayet etmen ve kütüphanede gelip bize bana böyle davranamassın lafına sinir oldum ben sana neden öle davranamicakmısıj
cemre

cemre

Şikayetler Empty
MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler EmptyÇarş. 08 Ekim 2008, 15:46

ama 4 ümüz bizi sitenden atmana kızdık ayrıca biz senle barışıktık ama sen kafanı bize degil öteki tarafa döndürdügün için bizde döndürdük
ceren987

Şikayetler Empty
MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler EmptyÇarş. 08 Ekim 2008, 15:46

ayrıca sen kendinden başka kimseyi düşünmüyosun sadece begüm gamze aysima.....
ceren987

Şikayetler Empty
MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler EmptyÇarş. 08 Ekim 2008, 15:57

haksızlık yapanın kim olduğunu anlamayan sensin süheyla................
_gamze_

_gamze_

Şikayetler Empty
MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler EmptyÇarş. 08 Ekim 2008, 16:05

birşey söylicem herkesin iyi bi arkadaşı olur siz kötü arkimiz değilsiniz fakat bu olayda ben arabozucu olarak mı geçiyorum yazmışsınız kim senin gözünde gamze aysima ve begüm bu ne demek oluyo
begüm&cemre

begüm&cemre

Şikayetler Empty
MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler EmptyÇarş. 08 Ekim 2008, 17:10

evt biz okulun en popüler kızlarıyız çünkü sınavlarda sürekli 100 alan ve tavan yapan öğrencileriz biz popüler değilmiyiz derseniz tabiki de HAYIR çünkü siz her zmn düşük boyutlarda hareket ediyosunuz ve tabann yapıyosunuz tabiki bu sadece başarıya bakmıyo biz çevresinde birsürü dostu olan ve bunlar gerçek dostluklar olan öğrencileriz fakat siz çakma dostluklarla kendinizi avutun hala bu sözlere cvp yazabiliyosanız eğer siz gerçekten pişkin ikiyüzlü insanlarsanız... size daha söylecek laf bulamıyorum umarım artık kendinizi tanımışsınızdır aynaya bakarsanız ztn belli olur ama siz şimdi onun yerini de bulamazsınız renginde kendinizi aramyın lütfen çünkü onda kendizi arasanız son derece iyi ve gerçek dostlarıyla herşeyini paylaşabilecek kızı olursunuz fakat sizde bunların bir harfi bile yok sakın ama sakın bir daha renginle uğraşmayın yoksa karşınızda bizi bulursunuz GERÇEK DOSTLUKTA BİRBİRİNİ KORUMAKTIR...
begüm&cemre

begüm&cemre

Şikayetler Empty
MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler EmptyPerş. 09 Ekim 2008, 12:06

BEGÜMÜN NİCKİ AMA BEN SÜHEYLA!

ve rezzan bana söyleyip söyleyip sonra biz barışmıştık ama diyen sensin. ben bi kişi hakkında yorum yapmam bi konu varsa bununla ilgili kimler varsa onlarla ilgili yorum yaparım buna sen karışamazsın ve ben kafamı diğer tarafa döndürdüm çünkü siz hallettik meseleyi barıştık demedinizmi bnde mervenin neden küstüğünü burda açıkladım begüm bu konuda çok haklı bize yada başkalarına sinirlenip haksız olduğunuzu bile bile hıncınızı renginden çıkarmayın! ceren sen ne zmn bnm yanıma geldin? hımm hatırlıyorum bi kere gelmiştin oda TOP NERDE süheyla sorusuydu yada başka sorular benm bu sorulara cvp vermem sizi aramıza katıp katmamamız anlamına gelmez hala mavi önlüklerinizi atamamışsınız.ceren ben senin yerinde olsam eğer bize bi düşmanlık duygusu besliyosan bazılarımızla konuşup bazılarımızla konuşmamazlık yapmazdım örneğin. gamzeyle konuşup benle konuşmama gibi bi durumun olmamalıydı. ben olsam biri hakkında burda yada başka yerde yorum yaptıysam sonuna kadar arkasında dururdum. acaba hala neden ayça ve merveden cvp gelmedi hmm belki gelir oda rezzan ve ceren yorum yaptığı zaman haklısın deme gibi bir cümle olur. rezzan sen ztn barıştık deyip deyip sen bize böle dedin küstüm diyen ilk kişisin.merve yada ayça yada ceren bişey demek istediği diyemediği zmn sen onlara yardımcı olup yanına ek kelimeler kullanıyosun. varsa sorunlarınız hepiniz kendi sorunlarınızı teker teker yazarsınız ve doğru bir şekilde ek cümleler getirmeden! yine begümün dediği gibi gerçek dostluklar birbirini korumaktır ama bunlara ek cümleler getirip çakma dostluklar haline getirmemektir. şimdi bu konuyu ister uzatın ister başkalarına başka cümleler kurarak anlatın asla kendinizi kandıramazsınız...
begüm&cemre

begüm&cemre

Şikayetler Empty
MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler EmptyPerş. 09 Ekim 2008, 12:08

(SÜHEYLA)

ve ben sizi hiçbir zaman siteden atmadım istesem atardım ama belki düzelirsiniz diye bekledim bunu size kim sölediyse yanlış duymuşsunuz
cemre

cemre

Şikayetler Empty
MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler EmptyCuma 10 Ekim 2008, 18:26

sen bana nasıl ele başı dersin kendine bak sen .benim hakkımda demek böyle düşünüyodun bi daha benim hakkımda bişey yazma bu hakkı sana kim vermiş daha şimdi okudum ceren sana neler yazmış benim haberim bile yoktu sen hala beni suçla bilip bilmeden herşeye karış hatta belki cerenle küs bile degiller hem sanane . sen kendi grubun başısın kendine bakmadan konuşma .
cemre

cemre

Şikayetler Empty
MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler EmptyCuma 10 Ekim 2008, 18:27

okulun en popiler kızı demek begümcüm sınavda iyi not alan demek degil zaten sanada böyle bişey yazmak düşerdi hahaha
cemre

cemre

Şikayetler Empty
MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler EmptyCuma 10 Ekim 2008, 18:31

ay yesinler senin gerçek arkadaşlıgını .bunu merve ,rezzan,ceren ayça ve ben yazıyoruz ama rezzanın sitesinden begüm ne yapabilceksiniz ki gerçekten okulun en popiler kızı sanıyosun heralde
cemre

cemre

Şikayetler Empty
MesajKonu: Geri: Şikayetler   Şikayetler EmptyC.tesi 11 Ekim 2008, 08:16

ayrıca sınavda begüm 6. olduğu zaman ceren 7. oluyodu bunu unutmayın

Şikayetler
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki